×

Please choose your language

لطفا زبان خود را مشخص کنید

×
We use cookies to ensure you get the best experience on our website. Ok, thanks Learn more
پرينت خبر

دردسر جدید برای اینستاگرام؛ کارداشیان‌ها از تغییرات جدید متنفرند


7/27/2022 1:42:40 PM 1:42:40 PM 

Gegli news


 

همانطور که می‌دانید، مدت زمان زیادی است که اینستاگرام متوجه شده اگر بخواهد به همین روال قدیمی خود ادامه دهد، بسیاری از کاربران آن را ترک کرده و به سراغ تیک‌تاک می‌روند. در نتیجه تصمیم گرفت به‌جای ابداع نوآوری، شبیه به تیک‌تاک شود. اگر اینستاگرام را باز کردید و متوجه ریلزهای متعدد در صفحه‌ی هوم شدید یا حس کردید تعامل پست‌ها کمتر شده، تنها نیستید. دومین فرد از لحاظ تعداد فالوئر در اینستاگرام هم از این تغییرات جدید شاکی است.

کایلی جنر اخیرا اسکرین‌شاتی از پست یک فرد دیگر را در استوری خود به اشتراک گذاشته است. پستی که در آن به شدت به سیاست جدید اینستاگرام تاخته و در آن از مدیران خواسته شده که این شبکه‌ی اجتماعی را به روند خوب گذشته بازگردانند.

اما این تمام ماجرا نیست. ظاهرا کیم کارداشیان، خواهر کایلی جنر هم این پست را منتشر کرده که بیش از ۱٫۱ میلیون نفر هم آن را لایک کرده‌اند. حتی کارزاری هم در این رابطه ایجاد شده و بیش از ۱۰۰ هزار نفر هم آن را امضا کرده‌اند تا اینستاگرام بار دیگر به همان شبکه‌ی اجتماعی محبوب سال‌های گذشته تبدیل شود.

چندین ماه است که متا، شرکت صاحب اینستاگرام در تلاش است تا ریلزهای بیشتری را وارد آن کند. ریلز دقیقا قابلیتی است که تیک‌تاک آن را ابداع کرد و می‌توان آن را کپی مستقیم اینستاگرام از این شبکه‌ی اجتماعی دانست. اینستاگرام حتی تولیدکنندگان محتوا را با پرداخت مبلغی به عنوان پاداش، ترغیب به ساخت ریلز می‌کند اما اگر متوجه شود این ریلزها از تیک‌تاک مجددا پست می‌شوند، رنک آن‌ها را کاهش می‌دهد.

کارداشیان‌ها با بیش از ۳۶۰ میلیون فالوئر در اینستاگرام، فقط کریستیانو رونالدو را جلوتر از خود می‌بینند. همین موضوع هم سبب می‌شود بازخورد آن‌ها اهمیت بسیار زیادی پیدا کند. حال باید دید آیا اینستاگرام به این فیدبک‌ها اهمیتی می‌دهد یا به تیک‌تاک شبیه شدن را ادامه می‌دهد. صرفا جهت یادآوری باید بگوییم در سال ۲۰۱۸ وقتی که اسنپ‌چت اندکی تغییر ظاهری به خود گرفت، کایلی جنر اعلام کرد دیگر این اپلیکیشن را در گوشی‌اش باز هم نخواهد کرد. همین باعث شد ارزش اسنپ ۱٫۳ میلیارد دلار ریزش پیدا کند آن هم نه در طول مدت زمان طولانی بلکه فردای همان روز.

البته فقط کارداشیان‌ها نیستند که از این تغییرات ناراحت هستند. بسیاری از کاربران هم اصلا این تغییرات جدید را نمی‌پسندند. حال باید دید واکنش اینستاگرام که سرمایه‌گذاری زیادی هم روی این تغییرات انجام داده چه خواهد بود.


What do you think about this news?

Tell everyone your opinion on this news

To leave your opinion click the link below to login to Gegli

Login