محصول ویژه

کرم کپیلاری

کرم کپیلاری

کوپروز چیه و چه علائمی داره؟
کوپروز یه جور بیماری پوستی طولانی و پیشرفت کننده است. این بیماری باعث انبساط مویرگها و در نتیجه قرمزی پوست میشه که بیشتر در صورت، روی بینی و گونه ها بروز میکنه. هر کسی با هر سنی ممکنه به این بیماری مبتلا بشه، اما در افرادی که پوست روشن و حساس و مستعد سرخی و التهاب دارن بیشتر اتفاق می افته. اما علائم اون چیه؟
علائم کوپروز شامل: سرخی صورت؛ حساس شدن پوست؛ ظهور مویرگ های خوني روي بيني و گونه‌ها؛ سرخ شدن سريع و آسان گونه ها، بينی، چانه و پيشانی؛ ظهور دانه‌ های سفت سرخ رنگ روي بيني، گونه، چانه و پيشانی؛ خشک، سرخ و تحريک شدن مداوم چشم ‌ها؛ و در مواردی که بيماری شدت پیدا میکنه همراه با ترشحات شدید بينی هست و سبب بروز برجستگی ‌های گوشتی میشه که همون رينوفيما نام داره و مستلزم جراحی زيبايیه.

کرم کپیلاری ما چه ویژگی هایی داره؟
این کرم برای پوست های حساس و مستعد کوپروز طراحی شده. فرمولاسیون خاصی که این کرم داره با علائم کوپروز در پوست مبارزه میکنه و با تقویت دیواره مویرگ ها، از پارگی اونها جلوگیری میکنه و قرمزی و حساسیت پوست رو کاهش میده. 
کرم کپیلاری حاوی کمپلکس¬ های گیاهیه که تغذیه کننده و التیام بخش پوست هستن و باعث نرمی و لطافت پوست میشن. چین و چروک ها را بهبود میدن و باعث شفافیت و یکدست شدن توناژ پوست میشن.

 

09382328727
: شماره تماس
amena_aram@yahoo.com
آدرس
تومان 79000
:هزينه
جمعه 2 دی 1395
:تاريخ تبليغ
482
:تعداد بازديد كنندگان اين تبلیغ
mila v
: آدرس وب سایت

سایر محصولات اين شخص

لوسیون افترشیو بلیتا
لوسیون افترشیو بلیتا

amena_aram@yahoo.com

09382328727