لوسیون افترشیو بلیتا

لوسیون افترشیو بلیتا

 

آیا این نکات رو موقع اصلاح صورتتون رعایت می کنید؟
اصلاح پوست برای خیلیا یه امر روزمره است و شاید خود شما هم دیگه توجه زیادی به نحوه انجامش نداشته باشین. اما نکاتی هست که می تونه از آسیب های احتمالی پیشگیری و سلامت پوستتون رو حفظ کنه! 
1- بهترین زمان رو انتخاب کنید! صبح بعد از بیدار شدن زمان مناسبی برای اصلاح پوسته اما بهتره دقیقا بعد از بیدار شدن نباشه. کمی به پوست فرصت بدین تا پف صورت که ناشی از تجمع آبه کاهش پیدا کنه.
2- اگر پوست حساسی ندارید با یک اسکراب ملایم پوست رو لایه برداری کنید! این لایه برداری پوست رو کامل تمیز میکنه و از وارد شدن آلودگی هایی که روی سطح پوست مونده به داخل منافذ پوست جلوگیری می کنه و پوست کمتر جوش بزنه.
3- برای اصلاح پوستتون باید مرطوب و نمناک باشه. هوای گرم و مرطوب داخل حمام برای اصلاح پوست عالیه برای همین بهتره اصلاح رو در حمام انجام بدید. 
4- از لوازم کمکی مثل کرم های اصلاح استفاده کنید. بهتره از محصولاتی که کف نمیکنن استفاده کنید. فوم های اصلاحی که کف می کنن به دلیل داشتن برخی مواد مانند سولفور که ایجاد کف میکنن، باعث تحریک و التهاب پوست میشن. 
5- بعد از اصلاح استفاده از افترشیو رو فراموش نکنید! محصولی دارای مواد آبرسان، ضد التهاب و نرم کننده ، ویتامین E 
کرم شیو آقایان چیکار می کنه؟
این کرم اصلاح برای اصلاح انواع پوست مناسبه و حاوی ترکیبات نرم کننده و خنک کننده ست که اثر فوری داره، موها رو نرم می کنه و از طرف دیگه باعث سر خوردن تیغ اصلاح روی پوست میشه و نهایتاً کمک می کنه اصلاحی سریع و بی نقص داشته باشید. 
ه مواد فعالی داره؟
منتول(کاهش خستگی پوست، آرامش بخش)، ویتامین E (آنتی اکسیدان قوی)، گلیسرین (هیدراته و نرم کننده)
لوسیون افترشیو آقایان چیکار می کنه؟
خاصیت ترمیم کنندگیش آسیب های ناشی از اصلاح رو به سرعت ترمیم میکنه و اجازه نمیده پوست ملتهب بشه. مواد فعال نرم کننده این محصول التیام بخش پوسته و کمک میکنه احساس کشیدگی پوست بعد از اصلاح از بین بره.

09382328727
: شماره تماس
amena_aram@yahoo.com
آدرس
تومان 43500
:هزينه
جمعه 2 دی 1395
:تاريخ تبليغ
502
:تعداد بازديد كنندگان اين تبلیغ
nila vafaee
: آدرس وب سایت

سایر محصولات اين شخص

کرم کپیلاری
کرم کپیلاری

amena_aram@yahoo.com

09382328727